GUINNESS 2016

26.06.2016

MOTO STREFA

BIJEMY REKORD GUINNESS'A
ZBIERAMY ŚRODKI NA ZSMS

motostrefa.pl

O IMPREZIE

Serdecznie zapraszamy na czerwcową „MotoStrefę” !
Pomysł jest wyjątkowo prosty: chcemy stworzyć kultowe, a jednocześnie profesjonalne miejsce, w którym będzie można swobodnie być motocyklistą!

Przygotujemy dla Was różnorakie atrakcje: wystawców z branży motocyklowej, akcesoria, warsztaty, szkoleniowców, możliwość sprawdzenia się w konkurencjach motocyklowych, oraz MOC innych MOTOatrakcji

Punktem kulminacyjnym imprezy będzie oficjalna próba pobicia rekordu Guinnessa w jednoczesnym paleniu gumy przez 303 motocykle !

Zapraszamy do udziału i współtworzenia tej akcji!!

 

co, gdzie i kiedy..?

Cel akcji: promocja motocyklizmu na Śląsku, a przede wszystkim zbiórka funduszy na otwarcie klasy „mechanik motocyklowy” w zabrzańskim Zespole Szkół Mechaniczno-Samochodowych!
kiedy: niedziela 26.06.2016, godz: 10:00-20:00
gdzie: C.H. M1 Zabrze, wydzielony parking dla motocykli, plac pokazowy oraz STREFY

Do naszych działań zaprosiliśmy ludzi, firmy, organizacje i wszystkie postacie tworzące motocyklowy nurt i będące fundamentami promocji dwóch kółek na Śląsku. Chcemy dać możliwość zaprezentowania się wszystkim: od amatorskiego customera po duże salony! Będziemy promować „bezpiecznego motocyklistę”, sport, turystykę, muzykę oraz dobre jedzenie... oczywiście motocyklowe! ;)

 

Formuła tego eventu będzie opierać się na sprawdzonym klimacie, który wspólnie tworzą motocykliści. Chcemy pokazać, że wspólnie możliwe jest stworzenie dobrego miejsca spotkań i zrealizowanie świetnego celu: stworzenia optymalnych warunków do nauki przyszłych pokoleń fanów dwukołowej motoryzacji!

 

ZAPRASZAMY!!!

formularz zgłoszeniowy

masz pytania?